Alle machines van de veiling

Veiling 'Wide Choice of Metal- and Woodworking Machinery, Tools & Equipment': lotnr. 37

DELTA Vlakslijpmachine

ROBUR M60 Heater

ROBUR M60 Heater

KINJUNG KRTW - 10180 Tilting Magnetic Plate

KINJUNG KRTW - 10180 Tilting Magnetic Plate

Meld u aan om de
algemene voorwaarden te accepteren.
Log in
Log in
Hoogste bod:
0
0 biedingen
Startprijs:
500 €
Bied nu
Vernieuwen
Sluitingstijd
05-04-2019 10:36 CET
(17 dag(en) 18 uren)
Biedagent
plus veilingkosten en BTW
De extra kosten bestaan uit de verkoop commissie, die betaald wordt door de koper. De opslag is 15% van de eindprijs plus BTW. De totaalprijs is inclusief het hoogste bod en de commissie kosten.
Volg
Totaalprijscalculator

Machine details

Naam   DELTA Vlakslijpmachine
Machinenr.   504788
Fabrikant   DELTA
Machines beschikbaar vanaf   Immediately
Machinekwaliteit   niet gecontroleerdSommige machines kunnen niet worden gecontroleerd door onze projectmanagers, omdat ze niet in staat zijn om het apparaat in te schakelen. In deze gevallen kunnen wij de functionaliteit van de machine niet garanderen.

Omschrijving

Magnetic plate diameter 500 mm
Voltage 220 V
Total power 4 hp
Max speed 1800 rpm
See photos
This article is intended for sale outside EU

Technische details

Gewicht ca.   400 kg
Afmetingen ca.   1,200 x 800 x 1,900 mm

Kosten en baten

Veilingkosten   15%
BTW   * plus BTW
Leveringsvoorwaarden   FCA, verlading op vrachtwagen
Kosten demontage & laden   250.00 € (binding)
Transportkosten   niet inclusief
Betalingsvoorwaarden  

Totaalprijscalculator

Inspectie

Locatie   Lombardy, Italy



- Address on request -



Inspection by appointment only!
Datum   woensdag, 03-04-2019, van 10:00 Uur tot 12:00 Uur

Ophalen

Datum   maandag, 15-04-2019 tot donderdag, 18-04-2019, van 08:30 Uur tot 16:30 Uur

Wilt u een gelijksoortige machine verkopen?

Bied hier uw machine aan voor verkoop

Heeft u vragen over onze online veiling?

Vind hier tips en informatie

Direct profiteren van uw inschrijving!

Schrijf hier gratis in om deel te nemen aan onze online veilingen

Surplex App voor mobiel bieden!

Andere machines in deze veiling

 
Lot
Machine naam
Locatie
Biedingen
Aktueel bod
Sluiten
 
 
FIM VERSA 206 Variable Angle Uitklinkmachine
1
FIM VERSA 206 Variable Angle Uitklinkmachine
0
2,000.00 €
05-04-2019 10:00
05
FMB TITAN Miter Zaag
2
FMB TITAN Miter Zaag
0
850.00 €
05-04-2019 10:01
05
Measuring Plate
3
Measuring Plate
0
30.00 €
05-04-2019 10:02
05
Measuring Plate
4
Measuring Plate
0
25.00 €
05-04-2019 10:03
05
GBC CH 15 Edge Trimming Machine
5
GBC CH 15 Edge Trimming Machine
1
450.00 €
05-04-2019 10:04
05
SMW AUTOBLOCK 130 BH Self-centering Spindle
6
SMW AUTOBLOCK 130 BH Self-centering Spindle
0
300.00 €
05-04-2019 10:05
05
SMW AUTOBLOCK 125 AL Self-centering Spindle
7
SMW AUTOBLOCK 125 AL Self-centering Spindle
0
300.00 €
05-04-2019 10:06
05
RICOH AFICIO Printer
8
RICOH AFICIO Printer
0
50.00 €
05-04-2019 10:07
05
Lot of Files (x35)
9
Lot of Files (x35)
1
40.00 €
05-04-2019 10:08
05
ROBUR F1 Heater
10
ROBUR F1 Heater
Topklasse object
0
370.00 €
05-04-2019 10:09
05
Naar boven