1990 HERMLE UWF1200H universele freesmachine
Huidig ​​bod
Status
Totaal bod
Bekijk de volledige uitsplitsing
Maximaal bod
Kavelspecificaties
Hoeveelheid
1
Marge
Nee
Merk
HERMLE
Type
UWF1200H
Bouwjaar
1990
Serienummer
9044
Verplaatsing x-as
850mm
Verplaatsing y-as
630mm
Verplaatsing z-as
500mm
Snelheid van n =
25rpm
Snelheid tot n =
4200rpm
T-gleuf opspantafelafmeting L
1200mm
T-gleuf opspantafelafmeting B
550mm
Besturing, merk, type
Heidenhain TNC 407/415
Afgelezen urenstand
Motorvermogen (kW)
12kW
Aansluiting
380V
Handboek aanwezig
Ja
Machinegewicht
4000kg
Afmeting l
4260mm
Afmeting b
4400mm
Afmeting h
2300mm
Leveringsvoorwaarden
Geladen op vrachtwagen
Beschrijving
Spildiameter horizontaal 75 mm, spildiameter verticaal 55 mm, invoer X-/Y-as 1-5000 mm/min, invoer Z-as 10.000 mm/min, gereedschapshouder SK40, 32 gereedschapsposities