NOLZEN TL/30/30/50 Hardende Oven
Huidig ​​bod
Status
Totaal bod
Bekijk de volledige uitsplitsing
Maximaal bod
Kavelspecificaties
Hoeveelheid
1
Marge
Nee
Merk
NOLZEN
Type
TL/30/30/50
Bouwjaar
2016
Machinegewicht
500kg
Afmeting l
1000mm
Afmeting b
1200mm
Afmeting h
1400mm
Leveringsvoorwaarden
Geladen op vrachtwagen
Beschrijving
Productienummer: 15639
Bedrijfsspanning: 3 x 400 V
Frequentie: 50 Hz
Aansluiting: 6,5 kW
Maximale temperatuur: 750°C
Interne afmetingen: 600 x 300 x 400 mm