SAEILO CONTUR SJ-410-760 G Lood- en Trekspindeldraaibank
- Huidig bod
- Status
Totaal bod
Bekijk de volledige uitsplitsing
Totaal bod
Maximaal bod
Maximaal bod
Kavelspecificaties
- Hoeveelheid
- 1
- Marge
- Nee
- Merk
- SAEILO CONTUR
- Type
- SJ-410-760 G
- Bouwjaar
- 2004
- Machinegewicht
- 1500kg
- Afmeting l
- 1900mm
- Afmeting b
- 1100mm
- Afmeting h
- 1700mm
- Leveringsvoorwaarden
- Geladen op vrachtwagen
Beschrijving
Machinenummer: 291218
Middenbreedte: 760 mm
Middenhoogte: 205 mm
Spilboring: 58 mm
Hoofdspoel Snelheden 12: van 20 tot 2000 tpm
Schroefkop bevestiging: CAMLOCK 6
incl. tweeassig digitaal display van de fabrikant FAGOR
De machine is uitgerust met een staart, een Multifix draaistalen houder en een drie-kauw chuck van de fabrikant SMW AUTOBLOK, diameter: 200 mm en een vaste steun
Referentie: Hercegfi - Lot 48
Middenbreedte: 760 mm
Middenhoogte: 205 mm
Spilboring: 58 mm