SAEILO CONTUR SJ-410-760 G Lood- en Trekspindeldraaibank
Huidig ​​bod
Status
Totaal bod
Bekijk de volledige uitsplitsing
Maximaal bod
Kavelspecificaties
Hoeveelheid
1
Marge
Nee
Merk
SAEILO CONTUR
Type
SJ-410-760 G
Bouwjaar
2004
Machinegewicht
1500kg
Afmeting l
1900mm
Afmeting b
1100mm
Afmeting h
1700mm
Leveringsvoorwaarden
Geladen op vrachtwagen
Beschrijving
Machinenummer: 291218
Middenbreedte: 760 mm
Middenhoogte: 205 mm
Spilboring: 58 mm
Hoofdspoel Snelheden 12: van 20 tot 2000 tpm
Schroefkop bevestiging: CAMLOCK 6
incl. tweeassig digitaal display van de fabrikant FAGOR
De machine is uitgerust met een staart, een Multifix draaistalen houder en een drie-kauw chuck van de fabrikant SMW AUTOBLOK, diameter: 200 mm en een vaste steun