1990 HERMLE UWF1200H mașină universală de frezat
Oferta curentă
Stare
Suma totală a ofertei
Vedeți detaliile totale
Suma maximă a ofertei
Vedeți detaliile totale
Specificațiile lotului
Cantitate
1
Marjă
Nu
Marca
HERMLE
Tip
UWF1200H
Anul de construc?ie
1990
Numarul de serie
9044
Deplasare pe axa x
850mm
Deplasare pe axa y
630mm
Deplasare pe axa z
500mm
Viteza de la n=
25rpm
Viteza pâna la n=
4200rpm
Dimensiune profil T-slot L
1200mm
Dimensiune profil T-slot W
550mm
Control, marca, tip
Heidenhain TNC 407/415
Ore afi?ate
Puterea motorului (kW)
12kW
Conexiune electrica
380V
Manual prezent
Da
Greutatea utilajului
4000kg
Dimensiunea l
4260mm
Dimensiune w
4400mm
Dimensiune h
2300mm
Condiții de livrare
Încărcat pe camion
Descriere
Diametrul axului orizontal 75 mm, diametrul axului vertical 55 mm, axa X / Y 1-5000 mm/min, axa Z 10000 mm/min, suportul sculei SK40, 32 poziții pentru scule