Daewoo - 2025 - DADCD1900 - Mașină de găurit diamant
Oferta curentă
Stare
Suma totală a ofertei
Vedeți detaliile totale
Suma maximă a ofertei
Vedeți detaliile totale
Specificațiile lotului
Cantitate
1
Marjă
Nu
Marca
Daewoo
Tip
DADCD1900
Anul de construc?ie
2025
Capacitate .
132mm
Putere
1900W
Cu carcasa
Da
Conexiune electrica
230V
Descriere
nefolosite; într-o valiză; diametrul maxim al bormașinii de cărămidă 132mm; Diametrul maxim al forajului pentru beton 80mm; fără viteză de încărcare 1 720-1230rpm; fără viteză de încărcare 2 1000-1780rpm; cu alimentare cu apă; 7749