NOLZEN TL/30/30/50 Hardening Oven
- Oferta curentă
- Stare
Suma totală a ofertei
Vedeți detaliile totale
Suma totală a ofertei
Vedeți detaliile totale
Suma maximă a ofertei
Suma maximă a ofertei
Specificațiile lotului
- Cantitate
- 1
- Marjă
- Nu
- Marca
- NOLZEN
- Tip
- TL/30/30/50
- Anul de construc?ie
- 2016
- Greutatea utilajului
- 500kg
- Dimensiunea l
- 1000mm
- Dimensiune w
- 1200mm
- Dimensiune h
- 1400mm
- Condiții de livrare
- Încărcat pe camion
Descriere
Manufacturing number: 15639
Operating voltage: 3 x 400 V
Frequency: 50 Hz
Connection: 6.5 kW
Max. temperature: 750°C
Internal dimensions: 600 x 300 x 400 mm
Reference: Schönichen - Lot 90
Operating voltage: 3 x 400 V
Frequency: 50 Hz
Connection: 6.5 kW
Max. temperature: 750°C