NOLZEN TL/30/30/50 Hardening Oven
Oferta curentă
Stare
Suma totală a ofertei
Vedeți detaliile totale
Suma maximă a ofertei
Vedeți detaliile totale
Specificațiile lotului
Cantitate
1
Marjă
Nu
Marca
NOLZEN
Tip
TL/30/30/50
Anul de construc?ie
2016
Greutatea utilajului
500kg
Dimensiunea l
1000mm
Dimensiune w
1200mm
Dimensiune h
1400mm
Condiții de livrare
Încărcat pe camion
Descriere
Manufacturing number: 15639
Operating voltage: 3 x 400 V
Frequency: 50 Hz
Connection: 6.5 kW
Max. temperature: 750°C
Internal dimensions: 600 x 300 x 400 mm