SAEILO CONTUR SJ-410-760 G Lead & Pull Spindle Lathe
- Oferta curentă
- Stare
Suma totală a ofertei
Vedeți detaliile totale
Suma totală a ofertei
Vedeți detaliile totale
Suma maximă a ofertei
Suma maximă a ofertei
Specificațiile lotului
- Cantitate
- 1
- Marjă
- Nu
- Marca
- SAEILO CONTUR
- Tip
- SJ-410-760 G
- Anul de construc?ie
- 2004
- Greutatea utilajului
- 1500kg
- Dimensiunea l
- 1900mm
- Dimensiune w
- 1100mm
- Dimensiune h
- 1700mm
- Condiții de livrare
- Încărcat pe camion
Descriere
Machine number: 291218
Center width: 760 mm
Center height: 205 mm
Spindle bore: 58 mm
Main spindle Speeds 12: from 20 to 2000 rpm
Spindle head mount: CAMLOCK 6
incl. two-axis digital display from the manufacturer FAGOR
The machine is equipped with a tailstock, a Multifix turning steel holder and a three-jaw chuck from the manufacturer SMW AUTOBLOK, diameter: 200 mm and a steady rest
Reference: Hercegfi - Lot 48
Center width: 760 mm
Center height: 205 mm
Spindle bore: 58 mm
Spindle head mount: CAMLOCK 6