SAEILO CONTUR SJ-410-760 G Lead & Pull Spindle Lathe
Oferta curentă
Stare
Suma totală a ofertei
Vedeți detaliile totale
Suma maximă a ofertei
Vedeți detaliile totale
Specificațiile lotului
Cantitate
1
Marjă
Nu
Marca
SAEILO CONTUR
Tip
SJ-410-760 G
Anul de construc?ie
2004
Greutatea utilajului
1500kg
Dimensiunea l
1900mm
Dimensiune w
1100mm
Dimensiune h
1700mm
Condiții de livrare
Încărcat pe camion
Descriere
Machine number: 291218
Center width: 760 mm
Center height: 205 mm
Spindle bore: 58 mm
Main spindle Speeds 12: from 20 to 2000 rpm
Spindle head mount: CAMLOCK 6
incl. two-axis digital display from the manufacturer FAGOR
The machine is equipped with a tailstock, a Multifix turning steel holder and a three-jaw chuck from the manufacturer SMW AUTOBLOK, diameter: 200 mm and a steady rest