NOLZEN TL/30/30/50 Hardende Oven
- Huidig bod
- Status
Totaal bod
Bekijk de volledige uitsplitsing
Totaal bod
Maximaal bod
Maximaal bod
Kavelspecificaties
- Hoeveelheid
- 1
- Marge
- Nee
- Merk
- NOLZEN
- Type
- TL/30/30/50
- Bouwjaar
- 2016
- Machinegewicht
- 500kg
- Afmeting l
- 1000mm
- Afmeting b
- 1200mm
- Afmeting h
- 1400mm
- Leveringsvoorwaarden
- Geladen op vrachtwagen
Beschrijving
Productienummer: 15639
Bedrijfsspanning: 3 x 400 V
Frequentie: 50 Hz
Aansluiting: 6,5 kW
Maximale temperatuur: 750°C
Interne afmetingen: 600 x 300 x 400 mm
Referentie: Schönichen - Lot 90
Bedrijfsspanning: 3 x 400 V
Frequentie: 50 Hz
Aansluiting: 6,5 kW
Maximale temperatuur: 750°C