NOLZEN TL/30/30/50 Hardening Oven
Aktualna oferta
Status
Całkowita kwota oferty
Zobacz całkowite podsumowanie
Maksymalna kwota oferty
Zobacz całkowite podsumowanie
Specyfikacja przedmiotu
Ilość
1
Marża
Nie
Marka
NOLZEN
Typ
TL/30/30/50
Rok budowy
2016
Waga maszyny
500kg
Wymiar l
1000mm
Wymiar w
1200mm
Wymiar h
1400mm
Warunki dostawy
Załadunek na ciężarówkę
Opis
Manufacturing number: 15639
Operating voltage: 3 x 400 V
Frequency: 50 Hz
Connection: 6.5 kW
Max. temperature: 750°C
Internal dimensions: 600 x 300 x 400 mm