SCHAUBLIN - 102N-VM-CF - Tokarka równoległa - 1997
Aktualna oferta
Status
Całkowita kwota oferty
Zobacz całkowite podsumowanie
Maksymalna kwota oferty
Zobacz całkowite podsumowanie
Specyfikacja przedmiotu
Ilość
1
Marża
Nie
Marka
SCHAUBLIN
Typ
102N-VM-CF
Rok budowy
1997
Warunki dostawy
Bezpłatnie na ciężarówce
Opis
Specyfikacja techniczna
Wysokość słupa: 102 mm
Odstęp między środkami: 450 mm
Maksymalna średnica toczenia na stole: 200 mm
Maksymalna średnica obrotu na podwoziu: 120 mm
Przepuszczanie pręta: 25 mm
Wrzeciono: 50 - 5000 obr./min; 3 kW
Ogon: CM 2
Średnica tuleja tylnego kolby: 30 mm
Skok rękawa tylnego kolby: 80 mm
Uchwyt narzędzi: MULTIFIX
Przybliżone wymiary: 1500 x 510 x 1550 mm